Demo zkušební verze

Demo programu Movyo k účetnímu systému Pohoda SQL/E1

1. Youtube video

Krátké Youtube video přestaví použití aplikace Movyo pro vytváření objednávek Pohoda offline.

2. Demo aplikace

Pro otestování aplikace Movyo na vašem počítači si stáhněte demo a vyzkoušejte si jak snadno se v ní vytvářejí objednávky do Pohody. Na ukázkovém zboží si rovněž vyzkoušíte, že Movyo lze efektivně používat i jako katalog pro prezentaci zboží u zákazníka.

Demo ke stažení [zip, 8 MB] Zip archiv si po stažení jednoduše rozbalte na disku vašeho počítače a Movyo následně spusťte pomocí souboru movyo.exe, případně movyo.cmd.
(Protože se jedná o aplikaci využívající platformu Java, ujistěte se před spuštěním, že máte na počítači Javu nainstalovanou. Více informaci v souboru nápovědy help.html ve stejném adresáři nebo na stránce Dokumentace. Podrobný návod pro instalaci Javy v češtině je např. na stránkách epodpora.mfcr.cz, případně neváhejte poslat dotaz - rádi poradíme)

Pozn: Na operačním systému Windows mohou některé antivirové programy (např. integrovaný antivir Microsoft Defender v OS Windows 10) hlásit výskyt viru typu Trojan v souboru movyo.exe. Jedná se o tzv. "false positive" alert, tedy o planý poplach a přesvědčit se můžete otestováním souboru jiným antivirem.